دانشگاه وایومینگ

دانشگاه وایومینگ
 • University of Wyoming

 • کشور: امریکا

 • تاسیس: 1886

 • سایت دانشگاه: www.uwyo.edu

 • رتبه بندی:
  رتبه جهانی- (Top Universities)
  401-500 (ARWU)
  469 (Webometrics)
  رتبه جهانی در مهندسی385 (Top Universities)
  - (ARWU)
  رتبه جهانی در مکانیک- (Top Universities)
  رتبه ملی132-149 (ARWU)
 • شهریه:
  بومیکارشناسی4000-14000
  (دلار)تحصیلات تکمیلی-
  غیربومیکارشناسی4000-14000
  (دلار)تحصیلات تکمیلی-
 • پذیرش:
  مهلت درخواست پذیرش10 آگست
  هزینه ارسال درخواست (دلار)40
 • معرفی:

  دانشگاه وایومینگ یک موسسه عمومی است که در سال 1886 میلادی تاسیس شده است. تعداد کل دانشجویانی که در مقطع کارشناسی در این دانشگاه ثبت نام کرده اند بالغ بر 10 هزار نفر بوده، دانشگاه در حومه شهر قرار داشته و مساحت آن به 785 هکتار میرسد. با بهره گیری از تقویم تحصیلی ترمی واحدی در میان دانشگاه های آمریکا رتبه 161 را به خود اختصاص داده است. گفتنی است که شهریه این دانشگاه برای سال 14-2013 برای دانشجویان بومی حدود 4 هزار دلار و برای دانشجویان غیر بومی حدود 14 هزار دلار تخمین زده شده است.

  پردیس اصلی دانشگاه در Laramie قرار داشته و محوطه دانشگاه بین دو رشته کوه در جنوب شرقی ایالت وایومینگ واقع شده است. با ارائه بیش از دویست فیلد تحصیلی مختلف این دانشگاه برای گرایش های مهندسی، حقوق در مقطع تحصیلات تکمیلی دروس مختلفی را ارائه میدهد. علیرغم قرار داشتن در محیطی آرام و به دور از هیاهوی شهری، این دانشگاه از اعضای هیات علمی برجسته و امکانات تحقیقاتی بسیار خوبی برخوردار است. دانشکده منابع انرژی در این دانشگاه دروس و مطالب ارزنده ای را برای دانشجویان کارشناسی و تحصیلات تکمیلی پیرامون مسائل مرتبط با انرژی ارائه میکند که منجر به پیشرفت های قابل توجهی در این امر در ایالت وایومینگ شده است.


 • پذیرش:

  مهلت اقدام برای گرفتن پذیرش و ارسال نمره های ACT و یا SAT دهم آگوست میباشد. هزینه اقدام برای پذیرش 40 دلار بوده و بالغ بر 96 درصد از دانشجویان موفق به گرفتن پذیرش از این دانشگاه میشوند.


 • فضای دانشگاه:

  نسبت تعداد دانشجو به استاد 14 به 1 است و 41 درصد از کلاس ها مخصوص تعداد کمتر از 20 دانشجو، 49 درصد از کلاس ها تعداد 20 تا 49 دانشجو و 10 درصد از کلاس ها نیز برای بیش از 50 نفر محصل اختصاص یافته است. متوسط نرخ حفظ دانشجوی سال اول، شاخص رضایت دانشجویان، 73.5 درصد است.


  • زندگی دانشجویی:

   48 درصد از دانشجویان را در این دانشگاه پسر و 52 درصد را نیز دختران تشکیل میدهند. 23 درصد از دانشجویان در مساکن متعلق و وابسته به دانشگاه و مابقی خارج از محوطه دانشگاه زندگی میکنند. تعداد کل دانشجویان ثبت نام کرده حدود 13 هزار نفر بوده که در این بین، حدود 10 هزار نفر از آنها در مقطع کارشناسی هستند.


  • هزینه ی تحصیل:

   در دانشگاه ایالتی واشنگتون، 47 درصد از دانشجویان تمام وقت در مقطع کارشناسی کمک های مالی ضروری و اولیه دریافت میکنند که مبلغ آن حدودا 5 هزار دلار میباشد. مضاف بر این، هزینه اتاق برای سال های 14-2013، حدود 10 هزار دلار برآورد شده است.

نقشه:
  نقد و بررسی:

  به این دانشگاه چه امتیازی می دهید؟

  خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی

  تعداد رأی: 1

  میانگین امتیاز: 5 (از 5)


  Loading ... ثبت امتیاز ...

  liberica.org © 2009 - 2015

  کلیه حقوق برای نویسندگان محفوظ است.

  دانلود کتاب علمی دانلود رایگان مقاله

  در صورت بروز مشکل و یا نیاز به پشتیبانی با ایمیل info.liberica@gmail.com تماس حاصل فرمایید.

  انتشار مطالب «لایبریکا» در رسانه های کاغذی و دیجیتال، بدون کسب اجازه از مدیر سایت ممنوع است.