روش های طراحی مهندسی نایجل کراس – ویرایش سوم

ویژه

Engineering Design Methods - Strategies for Product Design, 3rd Edition(iranmech.ir)

شما به این کتاب چه امتیازی می دهید؟

خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی

تعداد رأی: 3

میانگین امتیاز: 5 (از 5)


Loading ... ثبت امتیاز ...
ایران مکانیک - مجله آنلاین مهندسی مکانیک دانلود کتاب روش های طراحی مهندسی: استراتژی ها برای طراحی محصول
 • عنوان کتاب:
  روش های طراحی مهندسی: استراتژی ها برای طراحی محصول
 • نویسنده(گان):

 • :Book title
  Engineering design methods: strategies for product design
 • :Author(s)
  Nigel Cross

 • ویرایش: سوم | فرمت: PDF | حجم: MB


 • کتاب “روش های طراحی مهندسی” اثر نویسنده ی باتجربه ی متون دانشگاهی، نایجل کراس، با ساختاری یکپارچه و بیانی رسا به ارائه ی روش های طراحی مهندسی در یک استراتژی کلی از طراحی مفهومی تا طراحی جزئی می پردازد. این کتاب بسیار فراتر از یک کتابچه ی راهنما برای فرآیند طراحی عمل می کند. در طول این کتاب شما با بحث و بیان اصول و عمل طراحی آشنا خواهید شد. این کتاب به ترویج یک رویکرد انعطاف پذیر به فرآیند طراحی می پردازد و نکاتی صریح و گام به گام در مورد چگونگی پیاده سازی چندین روش طراحی که در طراحی مهندسی مفید و موثرند ارائه می دهد.

  ویرایش سوم این کتاب همچون نسخه های موفق پیشین آن دارای ساختاری سه بخشی است: بخش 1- ارائه ی یک معرفی از طراحی، بخش 2- ارائه ی روش های طراحی به عنوان هسته ی اصلی کتاب و در نهایت بخش 3- قرار دادن روش های طراحی در مسیر مدیریت فرآیند کسب و کار و برنامه ریزی و توسعه ی محصولات جدید.

  این ویرایش بطور قابل ملاحظه ای به روز شده و دو فصل کاملا جدید به آن اضافه گردیده است: 1- قابلیت طراحی، که با استفاده از دانش جدید درباره ی شناخت طراحی و فعالیت های طراحان شکل گرفته است، 2- توسعه ی محصول که شامل جدیدترین تفکرات از جمله در زمینه ی کسب و کار گسترده تر طراحی است.

  می توان به جرئت بیان کرد که این کتاب در خط مقدم طراحی مهندسی و صنعتی قرار دارد و یکی از کتب مرجع مهم برای دانشجویان درس روش های طراحی مهندسی و همینطور استادان این درس می باشد.

دانلود تنها برای اعضای ویژه (با پرداخت حق اشتراک) مجاز است. برای مشاهده ی لینک دانلود مستقیم وارد شوید. در صورتی که هنوز عضو نشده اید ثبت نام کنید.