روش های انرژی رِدی- ویرایش دوم

محبوب

دانلود-کتاب-روش-های-انرژی-ردی-ویرایش-دوم

شما به این کتاب چه امتیازی می دهید؟

خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی

تعداد رأی: 5

میانگین امتیاز: 4.2 (از 5)


Loading ... ثبت امتیاز ...
ایران مکانیک - مجله آنلاین مهندسی مکانیک دانلود کتاب اصول انرژی و روش های تغییراتی در مکانیک کاربردی
 • عنوان کتاب:
  اصول انرژی و روش های تغییراتی در مکانیک کاربردی
 • نویسنده(گان):

 • :Book title
  Energy Principles and Variational Methods in Applied Mechanics
 • :Author(s)
  J. N. Reddy

 • ویرایش: دوم (2002) | فرمت: DjVu | حجم: MB 14


 • افزایش استفاده از روش های عددی و محاسباتی در مهندسی و علوم کاربردی موجب افزایش کاربرد اصول انرژی و روش های حساب تغییرات گردیده است. کتاب حاضر یک بیان سیستماتیک از روش استفاده از اصول انرژی است که توسط استاد برجسته ی مهندسی مکانیک، پرفسور ردی، به نگارش درآمده و به بررسی مسائل سازه ای مختلف می پردازد. به جرات می توان این کتاب را مهمترین کتاب مرجع برای درس روش های انرژی در مقطع تحصیلات تکمیلی دانست که در بسیاری از دانشگاه های دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

  فهرست مطالب:

  1.  مقدمه
  2. مقدمات ریاضی
  3. بررسی معادلات مکانیک جامدات
  4. کار، انرژی و حساب تغییرات
  5. اصول انرژی و سازه ای
  6. سیستم های دینامیکی: اصل همیلتون
  7. روش های تغییراتی مستقیم
  8. تئوری و تحلیل صفحه ها
  9. روش المان محدود
  10. فرمولاسیون تغییراتی ترکیبی

  Jreddy1

  پرفسور رِدی (متولد 1945) استاد برجسته ی مهندسی مکانیک در دانشگاه Texas A&M است. وی یکی از محققانی است که توسعه ی روش های اجزاء محدود را وابسته به فعالیت های او می دانند. او همچنین چهره ای معتبر در بخش های گسترده ای از مکانیک است. او سهم قابل توجهی در شکل گیری بخش های خاصی از مکانیک مانند تئوری صفحات، مکانیک جامدات، روش های تغییرات، مکانیک کامپوزیت ها، مواد دارای خواص تابعی (FGM)، مکانیک شکست، پلاستیسیته، بایومکانیک، مکانیک سیالات کلاسیک و غیر نیوتنی و تحلیل تابعی کاربردی دارد. او بیش از 480 مقاله ی ژورنال و 18 کتاب (که اغلب به ویرایش های دوم و سوم رسیده اند) نگاشته است که همگی در زمینه ی خود دارای ارجاعات علمی بسیار زیادی هستند.

  او توسط ISI Web of Knowledge به عنوان نویسنده ی دارای ارجاعات علمی بسیار زیاد در زمینه ی مهندسی معرفی شده است. او یکی از محققان منتخب در سراسر جهان است که کارهایش تا کنون بیش از 10 هزار ارجاع علمی داشته است.