قوانین و شرایط استفاده

قوانین عمومی استفاده از خدمات لایبریکا:

۱- هرگونه تلاش در جهت اختلال و یا خراب کاری در سیستم لایبریکا، ممنوع بوده و در صورت مشاهده و یا دریافت گزارش می تواند به مسدود شدن اشتراک یا IP کاربر خاطی منجر شود.

۲- استفاده از سایت لایبریکا برای مقاصد تجاری یا تبلیغات ، بازاریابی و مانند آن ممنوع است.

۳- استفاده از سرویس در جهت اهداف تجاری و مخصوصا سیاسی ممنوع است.

۴- سرویس لایبریکا به همان شکلی که هست و بدون هر گونه تعهدی ارائه می گردد و در مورد قطع شدن خدمات این سرویس دهنده، خالی از اشکال بودن آن، رفع اشکالات و یا تطابق آن با نیازهای کاربر و یا گروهی از کاربران تعهدی ندارد.


قوانین دانلود بدون عضویت و پشتیبانی:

۱- کاربر باید نسبت به وارد نمودن صحیح ایمیل خود جهت دریافت صورتحساب و لینک دانلود دقت نماید. در صورت ثبت ایمیل اشتباه و ایجاد خطا در پرداخت و یا نیاز احتمالی به پشتیبانی، هیچ نوع مسئولیتی بر عهده ی لایبریکا نخواهد بود.

۲- در صورتی که کاربر قبلا از سیستم دانلود بدون عضویت استفاده نموده باشد می تواند با همان ایمیل مجددا در لایبریکا وارد شده و حساب وی به حساب های گذشته اش متصل خواهد شد.

3- پشتیبانی لایبریکا تنها از طریق ایمیل و یا حساب کاربری ای که کاربر به وسیله ی آن از سیستم استفاده نموده است پاسخگو خواهد بود و پیگیری و رفع مشکلات کاربران با استفاده از ایمیلی دیگر بجز ایمیلی که صورتحساب و لینک دانلود برای آن ارسال شده است مقدور نمی باشد.

4- کاربران(اعضای ویژه و یا کاربران مهمان) موظفند در شرایطی که اشکالی در پرداخت به وجود آمد، هنگام پرداخت مبلغی بیشتر از حساب آنها برداشته شد، مبلغی اضافه از اعتبار آنها کاسته شد، بعد از خرید قادر به دانلود فایل نبودند، فایل ناقص یا اشتباه دریافت نمودند و یا به هر نحوی در کار با سیستم به مشکل برخوردند مراتب را به پشتیبانی (از طریق ایمیل info.liberica@gmail.com) اطلاع دهند. به علت تعداد بالای کاربران امکان رصد فعالیت همه ی کاربران توسط تیم پشتیبانی مقدور نمیباشد. تیم پشتیبانی کتابخانه در اسرع وقت به مشکلات پیش آمده رسیدگی خواهد کرد و در صورت کسر مبلغ اضافه، آن مبلغ به حساب کاربر برگشت داده خواهد شد.


قوانین دانلود:

۱- لایبریکا تنها به حفظ لینک دانلود بر روی سرورهای دانلود خود برای مدت زمان 48 ساعت متعهد است.

۲- به علت تعداد انبوه کتاب های موجود روی سرورهای لایبریکا، بررسی محتوایی این کتاب ها به صورت دستی متصور نیست و کلیه ی عناوین کتاب ها به کمک ترجمه ی ماشینی به فارسی برگردانده شده اند و ممکن است از نظر محتوایی دچار اشکال باشند. لذا کاربر موظف است قبل از پرداخت و دانلود کتاب از تطابق عنوان انگلیسی کتاب با کتاب مدنظر خود اطمینان حاصل نماید.

۳- در صورتی که عنوان کتاب دانلود شده توسط کاربر با عنوان انگلیسی مغایرت عمده داشته باشد (دقت شود تنها عنوان انگلیسی و نه عنوان فارسی) و یا بطور کلی فایل اشتباهی به جای کتاب معرفی شده به کاربر ارائه شده باشد، در صورت اعلام کاربر از طریق سیستم پشتیبانی، لایبریکا مبلغ پرداختی توسط کاربر را باز خواهد گرداند و یا در صورت امکان لینک دانلود کتاب را اصلاح و یا با کتاب دیگری تعویض خواهد کرد.